آرامیس مشاور
جمع بندی طلایی گیاهی مطلب ویژه

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
نوشته شده توسط  | منتشرشده در: معرفی کتاب

سال دوم، سوم، پیش دانشگاهی،

دکتر محمد چلاجور

 

نظاره کن به افتاب که خزانه تو را در دل برگ سبز انبار می کند و این جاست که خداوند از دل خاک زندگی را بخشید. پس با نگاهی خداپسندانه به برگ سلام کن تا تو را در آغوش سبزش جای دهد.
شاید یکی از رازهای خلقت انسان به عنوان تنها موجود متفکر و باهوش، یافتن زیبایی های مخلوقات خداوند باشد. امروز از نگاه سرد کنکور به گیاه نگاه کن فقط سعی کن که به مهندسی خلقت موجودی بیاندیشی که وجودت مدیون وجود اوست. شاید با این دید اگر مطالعه کنید خداوند خشنود ساخته اید. در این صورت است که درس گیاهی دیگر به عنوان شیرین ترین و لذت بخش ترین درس دنیا تبدیل می شود. پس اگر خواستی هر درسی شیرین ترین شود نگاهت را از پنجره سرد کنکور بیرون بیاور، نفس بکش، آنگاه کنکور نیز که تنها بهانه دانستن توست برایت آسان ترین کار می شود فقط سرت را بیرون بیاور و محکم نفس بکش !!!!!
دوازده سال قبل که در دانشگاه مشغول تدریس درس گیاه شناسی شدم بسیاری از دانشجویان نسبت به این درس با نگاهی ترس آلود برخورد می کردند در تمام طول تدریسم در دانشگاه سعی کردم دانشجویانم را به درس گیاه شناسی علاقه مند کنم و خداوند کمک کرد بسیاری از آنها تحصیلات خود را در این رشته ادامه دادند. امروز نیز در این صحنه از خداوند بزرگ طلب یاری می کنم تا با شما عزیزانم به سفر در عمق گیاه برویم . دوست دارم اول شاد به لبخند زیبای یک گل پاسخ دهی بعد با توکل به نام خدا صفحات این کتاب را ورق بزن. دوستان گلم تجربه سال قبل نشان داده حدود ده تست کنکور مربوط به درس گیاهی است یعنی یک پنجم سوالات درس زیست شناسی . این در حالی است که داوطلبین تجربی ارتباط مناسبی با این درس ندارند. کتاب حاضر جمع بندی بسیار مفید و کم حجمی از مسائل گیاهی کتاب دوم ، سوم و مبحث شارش انرژی سال چهارم است. در این مجموعه تست های گیاهی سال های قبل از کنکور تفکیک شده و ارائه شده است. مطالب ارتباطی فصول مختلف گیاهی مطرح شده است و از همه مهمتر تست های واقعا طلایی رو براتون تو گیاهی گذاشتم. این تست ها تجربه دوازده سال تدریس درس گیاهی در دانشگاه های کشور عزیزم است.


موفق باشید
محمد چلاجور – انتشارات برد

چرا کتاب جمع بندی طلایی گیاهی دکتر جلاجور

  •  کم حجم ترین و موثر ترین
  • جزوه خلاصه گیاهی دوم، سوم و شارش انرژی پیش دانشگاهی
  • جمع بندی ارتباطی بین کتاب های گیاهی دبیرستان
  • رسم اشکال و جداول برای یادگیری سریع گیاهی
  • ارائه 25 سال تست های کنکورهای سراسری گیاهی


قیمت : 70.000 ریال
برای تهیه این کتاب می توان با مرکز آموزشی ، پژوهشی و درمانی آرامیس (77182496 و 77182481 ) تماس حاصل فرمائید.

 

بازدید 2755 بار
آخرین ویرایش در جمعه, 10 مرداد 1393 ساعت 21:42
محتوای بیشتر در این بخش: « جزوه طلایی زیست شناسی

نظر دادن

جهت ارتباط بعدی با شما، خواهشمند است ایمیل صحیح وارد نمایید.
کلیه اطلاعات شما نزد ما محرمانه خواهد بود.
لطفا نظرات خود را به زبان فارسی تایپ کنید.