آرامیس مشاور
آموزش مهارت های ارتباطی زناشویی دوره مقدماتی ، مدرس خانم دکتر معصومه  برندک 

سازمان سنجش آموزش كشور ضمن آرزوي موفقيت براي خواهران و برادران داوطلب شركت كننده در آزمون سراسري سال 1393 هر يك از گروههاي آزمايشي علوم رياضي و فني، علوم تجربي، علوم انساني، هنر و زبانهاي خارجي بدين وسيله به اطلاع كليه داوطلبان آزمون مذكور مي رساند كه نتيجه اوليه آزمون به صورت كارنامه تهيه و بر روي سايت اين سازمان به آدرس www.sanjesh.org قرار گرفته است. هر يك از داوطلبان شركت كننده در آزمون سراسري سال 1393 مي‌توانند به منظور اطلاع از نتيجه آزمون خود و مشاهده كارنامه نتايج اوليه و پرينت از آن به سايت سازمان سنجش آموزش كشور مراجعه و با وارد نمودن شماره پرونده، نام كاربري، رمز ورود و شماره شناسنامه يا شماره داوطلبي، نام خانوادگي، نام، شماره شناسنامه و سال تولد و يا شماره پرونده، كدرهگيري و شماره شناسنامه اقدام نمايند.

مقیاس هوش وکسلر امروزه پرکاربردترین آزمون استاندارد شده در دنیا برای سنجش IQ است.

این کلاس بر مبنای نظریه خانم دکتر «شینودا بولن»، از پژوهشگران در حوزه ی روانکاوی «کارل گوستاو یونگ» می باشد. این نظریه بر اسطوره ها به عنوان آرکتایپ هایی برای شناخت شخصیت های امروزی تاکید می کند.

این کلاس بر مبنای نظریه خانم دکتر «شینودا بولن»، از پژوهشگران در حوزه ی روانکاوی «کارل گوستاو یونگ» می باشد. این نظریه بر اسطوره ها به عنوان آرکتایپ هایی برای شناخت شخصیت های امروزی تاکید می کند.

قابل توجه هممکاران مشاور و روانشناس، بخش سلامت روان درمانگاه حضرت علی اصغر (ع) گارگاه «درمان مبتنی بر پذیرش و تعهد اضطراب همراه با تروتکل درمان» را برگزار می کند.

 

پژوهشگاه مهندسي بحران هاي طبيعي شاخص پژوه درخصوص برگزاري اولين آزمون جامع مديريت بحران به منظور ارزيابي و رتبه بندي افراد حقيقي و مجموعه هاي فعال در حوزه مديريت بحران هاي طبيعي كشور، از اشخاص واجد شرايط ذيل از طريق برگزاري آزمون كتبي و مصاحبه علمي و با همكاري سازمان سنجش آموزش كشور ثبت نام بعمل مي آورد.

شورای گسترش 23 و 26 شهریور ماه و 20 مهرماه ، با ایجاد 29 رشته تحصیلی مقطع دکتری در دانشگاه های کشور موافقت کرد.


رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم از برنامه این صندوق برای ایجاد تسهیلات ویژه برای دانشجویان با هزینه های درمان بیش از 500 هزار تومان خبر داد.

بیستمین دوره کتاب سال دانشجویی هم زمان با بیست و یکمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی برگزار می شود.

صفحه1 از4