آرامیس مشاور
چه هدایایی بخریم؟ با چه قیمتی و از چه نوعی؟ مطلب ویژه

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
نوشته شده توسط  | منتشرشده در: مقالات عمومی

قوطی خالی هایی پر از خاطره
شاید فکر کنید خیلی برای هدیه دادن وقت دارید و بهتر است فعلا جدی با موضوع برخورد کنید. به شما شما حق می دهیم که بخواهید ابتدا اطرافیان را درست بشناسید . دستیابی به شناخت امر بسیار مهمی است که لازمه زندگی مشترک است. اما پس از شناخت باید بتوانید با یکدیگر صمیمی باشید . هدیه دادن یکی از راه های ایجاد صمیمیت است.

مهم نیست چقدر هزینه می کنید، 5 هزار تومان یا 100 هزار تومان و یا بیشتر ؛ مهم این است که برای خرید هدیه به مناسبتی وقت بگذارید و همان چیزی که همسر آینده و نامزد فعلی تان دوست دارد را برایش بخرید. نکته مهم اینجاست که وقتی هدیه ای می خرید که نامزدتان از آن خوشش می آید چند پیام به او می رسانید . اول اینکه در آن موقعیت به یاد او بوده اید ، دوم آنکه برای او ارزش و احترام قائل هستید و برای او وقت می گذارید و هدیه ای که او را خشنود می کند، پیدا می کنید. نکته سوم اینکه با خرید هدیه ای که نامزدتان از آن خوشش می آید، نشان می دهید که چقدر سلیقه او را می شناسید ، چقدر او را خوب شناخته اید و می دانید که از چیزی خوشش می آید.
اینها نتایج گرانبهایی است که شما با خرید یک هدیه می توانید به آنها دست پیدا کنید.
هدیه خریدن را به باج دادن تبدیل نکنید، گروکشی با هدیه هم کار صحیحی نیست، خانواده نامزدتان را از یاد نبرید، تولدهایشان زمان مناسبی است که با خرید یک هدیه صمیمیت خود را به آنها ابراز کنید. اما مهم تر از خود هدیه، احساس شما زمان دادن هدیه است. حرکات چهره و الفاظ شما می تواند شیرینی آن هدیه را بیشتر کند یا آنکه کلا از بین ببرد. هدیه دادن فقط به کسی که هدیه می گیرد حس و حال خوبی نمی دهد ، بلکه کسی که دهنده هدیه هست نیز با انتخاب و خرید یک هدیه خوب انرژی می گیرد و از خود رضایت پیدا می کند . در کتابی نوشته شده بود که هدیه دادن باعث می شود سطل روانی افراد با هدیه دادن پر شود.


بهار مدنی، ماهنامه سپیده دانایی

بازدید 1859 بار

نظر دادن

جهت ارتباط بعدی با شما، خواهشمند است ایمیل صحیح وارد نمایید.
کلیه اطلاعات شما نزد ما محرمانه خواهد بود.
لطفا نظرات خود را به زبان فارسی تایپ کنید.