چاپ کردن این صفحه

زمین شناسی پیش دانشگاهی مطلب ویژه

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
نوشته شده توسط  | منتشرشده در: معرفی کتاب

زمین شناسی پیش دانشگاهی ، دو منظوره امتحان نهایی و کنکور.

خبرهای اخیر از طریق سایت های رسمی و صدا و سیما حاکی از ضریب دار شدن این درس است. در واقع شما در آزمونی به نام کنکور نخستین انتخاب زندگی خود را انجام می دهید. تا کنون به این درس در سیستم اموزش و پرورش کشور توجه چندانی نشده بود. نیاز داوطلب آزمون امتحان نهایی در سال سوم به این درس نیز به طور چشمگیر مشخص است . بنابراین با توجه به نیاز شما عزیزانم بر آن شدیم کتابی را که شامل درس نامه به زبان ساده – سوالات طبقه بندی شده با جواب – آزمون چهار گزینه و نمونه سوالات امتحان نهایی را گردآوری کنیم.
هر فصل از سه ساختار متفاوت پدید آمده است.
1) ساختار اول ارائه درس به زبان های مختلف است به عنوان مثال در جایی که می خواستیم توجه تان را جلب کنیم از سوال و جواب متن استفاده کردیم. در جایی دیگر خواستیم متن کتاب را برای شما آسان کنیم و از کادر تذکر استفاده کردیم. در واقع این سبک علاوه بر یادگیری سریع این درس به تثبیت مطالعات شما کمک بسیاری می کند.
2) ساختار دوم در هر فصل ارائه آزمون چهار گزینه ای به سبک کنکور سراسری است. در این تست ها علاوه بر طرح تست های کنکور سراسری طی چند سال گذشته چند تست تالیفی آمده است. توجه کنید این یک کتاب تست نیست و یا بانک تست زمین شناسی نیست. این تست ها فقط شما را با سبک تست های طراح کنکور سراسری آشنا می کند. در واقع با مطالعه ساختار اول آیا قادر به پاسخگویی این بخش هستید یا خیر؟
3) ساختار سوم در هر فصل مربوط به سوالات تشریحی با پاسخ تشریحی است. خود این ساختار شامل سه سطح سوال مروری ، تحلیلی و فرادانشی به سبک امتحانات نهایی است.
دیگر مزایای این کتاب
پاسخ به تمامی سوالات پایان بخش ها و سوالات مطرح شده در متون
ارائه نمونه سوالات امتحانات نهایی براساس کتاب جدید التالیف با پاسخنامه

در واقع هر آن چه که شما را در یادگیری آسان این درس کمک می کند آورده شده است . امیدوارم این اثر حاصل تلاش نه یک فرد بلکه افرادی که در نشر برد برای شما تلاش کرده اند، مورد استفاده شما عزیزان سومی و کنکوری قرار گیرد.
موفق باشید
برد با شماست؟!
دکتر محمد چلاجور،  دکتر فرزنه رجایی
قیمت : 100.000 ریال
برای تهیه این کتاب می توان با مرکز آموزشی ، پژوهشی و درمانی آرامیس (77182496 و 77182481 ) تماس حاصل فرمائید.

بازدید 2569 بار
آخرین ویرایش در سه شنبه, 07 مرداد 1393 ساعت 23:12

آخرین‌ها از آرامیس مشاور

موارد مرتبط