آرامیس مشاور
جمع بندی طلایی زبان کنکور مطلب ویژه

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
نوشته شده توسط  | منتشرشده در: معرفی کتاب

نوشته دکتر یاسر فیض آبادی ، نشر برد، صفحه: 110

 

اگر می خواهید زبان انگلیسی را در حد عالی یاد بگیرید، توصیه می کنم این کتاب را نخوانید . کتاب های قطوری چون Grammar in Use , IELTS Foundation و Longman Complete Course منابع مناسبی هستند. یادگیری زبان در دو ماه و در قالب یک کتاب 100 صفحه ای اصولاً امکان پذیر نخواهد بود.
اما اگر می خواهید در کوتاهترین زمان ممکن درس زبان کنکور را با درصد خوبی بگذرانید، منبع مناسبی را انتخاب کرده اید. در این کتاب از زیاده گویی پرهیز شده است، چرا که معتقدم در مدیریت زبان کنکور مهم تر از اینکه چه بخوانیم اینست که چه نخوانیم که بیهوده وقت طلایی مان را هدر و حافظه مان را پر کند! در این کتاب تنها نکاتی را می خوانید که برای موفقیت در درس زبان کنکور لازم دارید.
این کتاب، همانطور که از عنوانش پیداست، شامل جمع بندی تمام نکاتی است که حدود یک دهه در درس زبان کنکور تکرار شده است. تستهای این کتاب شامل مهمترین نکات گرامر کنکور، لغات پر تکرار کنکور و تستهای کنکور سال های اخیر می باشد.
کتاب حاضر شامل چهار بخش است که هر بخش حاوی چهار قسمت گرامر، لغت، تکنیک متن خوانی و آزمون شبیه ساز کنکور است. در هر بخش علاوه بر مرور تمام نکات کلیدی گرامر، اصول یادگیری لغات، تکنیکهای متن خوانی صحیح و سریع، دانش آموزان تمام نکات و تکنیکهای تست زنی را با حل تشریحی تستهای مروری بکار می برند. پس از آن با حل تستهای کنکور اندوخته های خود را ازمون می کنند. در پایان هر بخش یک ازمون مطابق آخرین تغییرات کنکور نیز طراحی شده است.
با خواندن این کتاب می توانید به سرعت، زبان خود را از صفر به 40 درصد، از 40 به 80 درصد و از 80 به 100 درصد برسانید.
در نهایت از صمیم قلب آرزومند موفقیت تک تک شما عزیران کنکوری می باشم .
دکتر یاسر فیض آبادی

قیمت: 10.000 تومان

برای تهیه این کتاب با مرکز مشاوره آرامیس با شماره های 77182481 و 77182496 تماس بگیرید.

بازدید 2753 بار
آخرین ویرایش در جمعه, 10 مرداد 1393 ساعت 20:11

نظر دادن

جهت ارتباط بعدی با شما، خواهشمند است ایمیل صحیح وارد نمایید.
کلیه اطلاعات شما نزد ما محرمانه خواهد بود.
لطفا نظرات خود را به زبان فارسی تایپ کنید.