آرامیس مشاور
مریخ و ونوس در اتاق خواب مطلب ویژه

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
نوشته شده توسط  | منتشرشده در: معرفی کتاب

زناشویی درمانی جنسی ، راهنماي كاربردي زوجين براي تداوم عشق و رابطه جنسي سالم، متعهدانه و عاشقانه

 

جان گری راهنماي كاربردي زوجين براي تداوم عشق و رابطه جنسي سالم، متعهدانه و عاشقانهي در اين كتاب توضيح مي دهد كه چگونه با استفاده از مهارتهاي ارتباطي، مي توانيم آتش عشق، صميميت و لذت جنسي مان را در رابطه اي سالم و متعهدانه افزون تر، پردوام تر و ژرف تر كنيم.

خواننده با مطالعه كتاب حاضر در خواهد يافت كه به رغم تفاوتهاي بسيار ميان مردان و زنان از نظر نيازهاي زيست شناختي، عاطفي و شناختي چگونه همسران مي توانند با تعديل هاي جزئي در نگرشها، برنامه ها، فنون و مهارتهاي ارتباطي، رابطه جنسي سالم تري داشته باشند.

مدیر فروش انتشارات دانژه در گفت‌وگو با خبرگزاری ایران(ایبنا)، گفت: این اثر چهار سال پیش در سال 88 منتشر شد و طی این مدت به چاپ پانزدهم رسید.

داریوش سازمند افزود: «جان گری» نویسنده‌ای آشنا برای مخاطبان ایرانی است که قبلا کتاب «مردان مریخی، زنان ونوسی» از وی در کشورمان منتشر شد و مورد توجه قرار گرفت. وی در کتاب «مریخ و ونوس در اتاق خواب» روحیات زنان و مردان را در روابط خصوصی شرح می‌دهد تا از این طریق راه درک متقابل زوجین را فراهم آورد.

سازمند ادامه داد: این کتاب در مدت کوتاهی به چاپ سیزدهم رسید که نشان از استقبال مردم از آن است. درباره دلیل این استقبال می‌توان گفت که علاوه بر متن روان و کاربردی کتاب، این اثر مسایلی را بررسی می‌کند که با وجود شیوع زیاد، بسیاری از مردم ترجیح می‌دهند در خلوت و بدون مراجعه به مشاوره به حل آن بپردازند. به همین علت آنان ترجیح می‌دهند با مطالعه کتاب مشکل‌شان را حل کنند.

وی همچنین به انتخاب این اثر برای ارایه در کارگاه‌های آموزشی ویژه زوجین اشاره کرد و گفت: همچنین مشاوران زیادی نیز این اثر را به حسب مورد، به مراجعان پیشنهاد می‌کنند.

سازمند درباره محتوای کتاب گفت: گری در این اثر توضیح می‌دهد که چگونه با استفاده از مهارت‌های ارتباطی می‌توان آتش عشق و نشاط رابطه متعهدانه جنسی را حفظ کرد. خوانندگان با مطالعه این کتاب درمی‌یابند که چگونه با شناخت تفاوت‌های زنان و مردان و تلاش برای هماهنگ شدن می‌توان لذت بیشتری از زندگی برد.

ترجمه این اثر را روح‌الله و فاطمه بای بر عهده داشتند.

برای تهیه این کتاب با مرکز مشاوره آرامیس با شماره های 77182481 و 77182496 تماس بگیرید.

 

بازدید 2963 بار
آخرین ویرایش در یکشنبه, 20 بهمن 1392 ساعت 19:46
محتوای بیشتر در این بخش: « با معنویت به آرامش برس تفاهم »

نظر دادن

جهت ارتباط بعدی با شما، خواهشمند است ایمیل صحیح وارد نمایید.
کلیه اطلاعات شما نزد ما محرمانه خواهد بود.
لطفا نظرات خود را به زبان فارسی تایپ کنید.