آرامیس مشاور
تأثير دعا بر روي آب مطلب ویژه

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
نوشته شده توسط  | منتشرشده در: معرفی کتاب

نویسنده: ماسارو ايموتو
ترجمه: نفيسه معتكف
صفحه : 200

 

دعا كردن تنها عبادت نيست، تشعشعي است كه از روح دعاكننده برمي‌خيزد، نيرومندترين شكل انرژي است كه شخص مي‌تواند توليد كند. تأثير دعا بر روح و جسم آدمي خارق‌العاده است .
دكتر ماسارو ايموتو محقق ژاپني با انتشار يافته‌هاي تحقيقات خود نشان داد مولكول‌هاي آب نسبت به مفاهيم انساني تأثيرپذيرند. نظريه اين محقق ژاپني مبتني بر بررسي نمونه‌هاي فراواني از كريستال‌هاي منجمد شده آب تاكنون از سوي مؤسسات علمي فيزيكي و زيست‌شناسي مورد تأييد قرار گرفته است. ايشان در اغلب كشورهاي دنيا سمينارها و كنفرانس‌هايي با اين پيام داشته است. پروفسور «ايموتو» معتقد است كه محيط بر روي تركيب مولكولي متافيزيكي آب تأثير مي‌گذارد. دكتر ايموتو بر اين باور است همان‌طور كه شكل ظاهري آب نسبت به ظرف‌ها و مكان‌هايي كه در آن قرار مي‌گيرد دچار تغيير مي‌شود، تغيير مي‌كند آب‌هايي كه راكد هستند مانند آب پشت سدها و آب درياچه‌ها به دليل عدم پويايي و حركت از لحاظ نماي مولكولي زشت و كريه هستند همچنين آب‌هايي مانند آب رودخانه‌ها با وجود جاري بودن به دليل اينكه از ميان شهرها مي‌گذرند و اكثر مردم داراي افكار منفي هستند نماي زشتي پيدا مي‌كنند .

ايموتو معتقد است كه خلوص نيت در دعا بسيار مهم است مانند داستان حضرت موسي زماني كه قومش براي بارش باران دعا مي‌كردند و به موسي وحي شد كه او در ميان گناهكاري است كه مانع از بارش باران مي‌شود .
ايموتو نشان مي‌دهد كه دعا از راه دور هم مؤثر است. او از استاد مسائل معنوي خواست كه در روز معين و در ساعت مشخصي براي ليوان آبي كه روي ميزشان گذاشته‌اند دعا كنند؛ تأثير خارق‌العاده بود .

قیمت:  8000 تومان

برای تهیه با مرکز آرامیس 77182496 - 77182481 تماس بگیرید.

 

 

بازدید 2950 بار
آخرین ویرایش در چهارشنبه, 20 آذر 1392 ساعت 23:03

نظر دادن

جهت ارتباط بعدی با شما، خواهشمند است ایمیل صحیح وارد نمایید.
کلیه اطلاعات شما نزد ما محرمانه خواهد بود.
لطفا نظرات خود را به زبان فارسی تایپ کنید.