آرامیس مشاور
هاله‌ات چه رنگي است مطلب ویژه

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
نوشته شده توسط  | منتشرشده در: معرفی کتاب

نوشته: باربارا باورز


مترجم : نفيسه معتكف


صفحه : 296

روشني هاله يك شخص تا حدودي به خلق و احساس او بستگي دارد. اگر شخص احساس شادي و سرزندگي داشته باشد، هاله او بسيار قوي‌تر، بزرگ‌تر و روشن‌تر خواهد بود. هاله ميداني از انرژي است كه همه موجودات عالم را احاطه كرده است .
رنگ‌هاي خالص و ملايم نشانگر انرژي مثبت يا سالم و ناب هستند. هر چه رنگ روشن‌تر و خالص‌تر باشد انرژي مثبت‌تر و شخص دارنده آن، صفات مثبت‌تري دارد. و هر چه رنگ تيره يا سنگين‌تر باشد انرژي فرد يا مسائل منفي، عدم تعادل و يا ترس آلوده شده است. هاله اطراف بدن داراي رنگ‌هاي متفاوتي است .
رنگ قرمز: در هاله بيانگر تمايل به ماديات است. شخصي كه اين رنگ در هاله او غالب است فردي ورزشكار يا شهواني، پرشور، بااراده و قوي است .
زرد: ويژگي اصلي: خلاقيت و نبوغ، هوش و خرد. افرادي: شوخ‌طبع، خوش‌اخلاق، جالب و جذاب، يادگيرنده، سبك، پرجنبش، سرگرم‌كننده، خوش‌بين، گرما و صميميت را تشعشع مي‌كنند، دلربا، بخشنده و سهل گيرند .
رزنگ زرد خالص به‌طور خيلي شايع در اطراف سر مردم ديده مي‌شود. اين رنگ نشانگر تفكر و خرد است، و فور رنگ زرد در هاله نشانگر يك فرد انديشمند است .
رنگ سبز: ويژگي آن شفابخشي، عشق به طبيعت، اجتماعي، طبيعت‌گرا، خرسند و راضي، هماهنگ و همراه با طبيعت، دوست دارد با ديگران ارتباط برقرار كند و با آنها سهيم باشد. اجتماعي‌ترين نوع شخصيتي، ميزان و مهمان‌نوازي كامل .
آبي: مراقب، حساس، دوست‌داشتني، وفادار، باور، كمك‌دهنده، دلسوز، آرامش و صلح، مايل به اينك در خدمت ديگران باشد .
سايه‌هاي گوناگوني از رنگ آبي در هاله‌ها ديده مي‌شود. رنگ آبي به‌طور كلي نشان‌دهنده‌ي آرامش، معنويت و پارسايي است. و در هاله‌ي جويندگان حقيقت قابل مشاهده است. رنگ آبي اغلب نشانه‌ي تكامل روحي و معنوي است .
آبي فيروزه‌اي مي‌تواند نشانگر يك روح پرشور، جوان، ماجراجو و كنجكاو باشد. آبي سلطنتي روشن نشانه‌ي فرد صادق و درستكار و وفادار است. آبي روشن نشاندهنده‌ي قدرت بالاي تجسم و شهود است .
نيلي، مسووليت‌پذيري در قبال ديگران، ملاحظه‌كاري، پرورش ذهن، بشردوستي، شفافيت و وضوح، احساسات عميق دروني، عشق و محبت، جستجوكننده، خويشتن‌گرا و متمايل به درون و دانستن درونيات، اعتماد و اطمينان، احساس بالاي ارزش‌هاي دروني، هنري .
بنفش: بصيرت، هنري، ايده‌آل‌گرا و آرمان‌گرا، سحرآميز، شهواني، نظريه‌پرداز، آينده‌نگر، خيالي،
گيرايي و جذبه‌ي روحاني، عدم هماهنگي و همنوايي و وفق دادن، مبتكر، نوآور .
رنگ نارنجي: عشق به تسلط ديني و جاه‌طلبي .
پشت‌جلد :
كتابي كه در دست داريد به شما مي‌گويد هاله‌تان چه رنگي است و براساس آن مي‌توانيد به شخصيت واقعي خود و اطرافيان پي ببريد و به همراه آن دريابيد :
چه شغلي مناسب شماست .
چگونه مي‌توانيد به بهترين نحو امور مالي خود را اداره كنيد .
چگونه مي‌توانيد بهترين دوستان و همسر مناسب خود را بيابيد .
خوانندگاني كه كتاب هاله نوراني نوشته ريچارد وبستر را خوانده‌اند با اين كتاب مي‌توانند اطلاعات خود را كامل كنند .

قیمت : 65000 ریال

برای تهیه با مرکز آرامیس  77182496 - 77182481 تماس بگیرید.

بازدید 2832 بار
آخرین ویرایش در چهارشنبه, 20 آذر 1392 ساعت 18:16
محتوای بیشتر در این بخش: روانشناسی اعتراض »

نظر دادن

جهت ارتباط بعدی با شما، خواهشمند است ایمیل صحیح وارد نمایید.
کلیه اطلاعات شما نزد ما محرمانه خواهد بود.
لطفا نظرات خود را به زبان فارسی تایپ کنید.